Ana Menü  

   

Resimler  

   

Kentsel Dönüşüm

Ayrıntılar

IMG 2517 IMG 2518

IMG 2519 IMG 2520

IMG 2521 IMG 2522

IMG 2523 IMG 2524

IMG 2525 IMG 2526

2009-2013 Çalışmaları Sayfa 1

Ayrıntılar

genelcalismalar1

Sevgili Demirkentliler

Ayrıntılar

                Erzincan'ın yaşam standartları yükselen ve hızla gelişen beldelerinden biri olan Demirkentimize 7 yıldır hizmet etmenin kıvanç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımızın güven ve teveccüğü ile yola koyulduğumuz ilk günden beri sorumluluğumuzun gereğini en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olduk.

               Geriye dönüp baktığımızda Demirkentin dünüyle bugünü arasında ciddi farklar olduğunu hep birlikte görmekteyiz. Yapısal sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerde gerçekleştirdiğimiz projelerde Demirkente değişimin öncüsü olduk. 

Devamını oku: Sevgili Demirkentliler

 

2009-2013 Çalışmaları Sayfa 2

Ayrıntılar

genelcalismalar2

Öğretmenler Günü

Ayrıntılar

23.11.2011

BÜTÜN ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

Vatanın her karış toprağında ilim ve irfan bayrağının muhafazakârları ve cehalet illetine karşı verilen savaşın baş kahramanları olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Devletimiz ve milletimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hedef olarak koyduğu muasır medeniyetler seviyesine ulaşma adına büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarı, eğitim ve öğretim neferleri öğretmenlerimizin başarısıdır. Bu gün dünyada yaşanan ekonomik ve siyasi karmaşaların ülkemizde en hafif şekilde atlatılmasını sağlayan siyasetçilerimiz, devlet adamlarımız, bilim adamlarımız, teknokratlarımız her biri birer öğretmenin yetiştirdiği vatan evlatlarıdır. Dünyada ilim adına ne varsa ülkemizde bu gün bu öğretilmekte ve uygulanmaktadır. Cumhuriyetimizin 88 yılda kat ettiği mesafe yine öğretmenlerimizin eseridir. Mustafa Kemal'in Gazi, Mareşal gibi unvanlarının yanında en az bunlar kadar kutsal bir unvanı daha vardır ki bu da "Başöğretmendir". Mustafa Kemal'in Başöğretmen unvanı ile anılmaya başladığı ve Millet Mekteplerinin açılarak hizmet vermeye başladığı gün olan 24 Kasım günü çok anlamlı bir karar ile Öğretmenler Günü olarak kutlana gelmektedir. Bu önemli ve manalı günde ülkemizde ve hasetsen ilimizde görev yapan bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum. Dünyasını değişmiş bütün öğretmenlerimizi saygıyla, şükranla ve rahmetle anıyor, özellikle Van Depremi öğretmen şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.

Demirkent Belediye Başkanı

 
   
© 2011 ERZİNCAN DEMİRKENT BELEDİYESİ & TÜM HAKLARI SAKLIDIR